Kamera HD SONY NX3

Profesjonalna kamera do rejestracji wysokiej jakości materiału filmowego w standardzie Full HD 1920×1080 50p. Kamera posiada bardzo jasny obiektyw 1,6 f oraz 20x zoom optyczny. Znakomicie radzi sobie w ciemnych pomieszczeniach jak również w miejscach gdzie występuje duża dynamika światła, silne światła lasery itp.

Przykład

Aparat Canon R6

Znakomity aparat marki Canon pozwalający nagrywać filmy w jakości 4K oraz obrazy w rozdzielczości 21 Mp. Aparat współpracuje z dedykowanym do tego modelu gimbalem DJI Ronin lub mniejszym Gimbalem Feiyutech pozwalającym na oszałamiające ujęcia bez drgań i niechcianych poruszeń. Dzięki zastosowaniu jasnych i niezawodnych obiektywów firmy Canon serii L aparat jest niezastąpionym narzędziem zarówno w fotografii jak też w filmowaniu.

Gimbal DJI oraz Feiyutech

                   Nowoczesny, wysokiej jakości, niezawodny stabilizator drgań, który w połączeniu z aparatem Canon r6 jest w stanie zarejestrować bardzo dynamiczne sceny podczas jazdy, biegu czy szybkiego przemieszczania się bez jakichkolwiek drgań czy poruszeń. Stanowi nieodłączny element warsztatu filmowca.

Karma Grip

Bardzo małe urządzenie mieszczące się w dłoni, stabilizujące drgania i poruszenia podczas filmowania kamerą GoPro. Używane podczas realizacji ujęć specjalnych i nie tylko. Stanowi uzupełnienie podczas sesji wielokamerowych.

Dron Karma

Do niedawna jeszcze nieosiągalny sprzęt który potrafi rejestrować filmy i zdjęcia, dziś stał się niemal standardem. Dron Karma to bardzo nowoczesny i wysokiej jakości sprzęt. Karma pozwala na filmowanie w jakości 4K oraz wykonuje zdjęcia w rozdzielczości 12 MP. Zastosowany system redukcji drgań (gimbal) pozwala na niezwykle płynne ujęcia podczas lotu .

Kamera GoPro Hero5

Bardzo małych rozmiarów kamera mieszcząca się w dłoni, pozwala na rejestrowanie filmu w jakości 4K oraz robienie zdjęć 12 MP. Wykorzystywana do zadań specjalnych ujęcia z drona, ujęcia podwodne, ujęcia w miejscach trudno dostepnych. Kamera wyposażona w najnowocześniejsze rozwiązania WiFi GPS sterowanie głosem i gestami. W połaczeniu z gripem Karma stanowi idealne narzędzie do rejestracji bardzo płynnych dynamicznych ujęć bez drgań i poruszeń.

Obiektywy

Bardzo ważny elememt wyposażenia warsztatu fotografa i filmowca, wysokiej jakości bardzo jasne obiektywy pozwalają na pracę w najtrudniejszych warunkach oświetleniowych oraz pogodowych, w pyle i kurzu. Posiadamy kilka obiektywów zmiennogniskowych, pokrywają one zakres ogniskowych od 16-200 mm przy dużej jasności 2,8f. Wykorzystujemy również obiektywy stałoogniskowe 50mm 1,4f oraz 85mm 1,8f.